Sortieren

Třídění a opravy

Disponujeme kvalifikovanými pracovníky v požadovanou dobu a na místě, které požadujete, ve vícesměnném provozu nebo v našich vlastních halách.

Firewall

Brána kvality

Stoprocentní kontrolou všech vyrobených dílů zajistíme, že podnik neopustí žádné neshodné díly. Na základě vyhodnocení naší dokumentace mohou být brzo odstraněny přetrvávající závady.

Konec kontroly na lince

Speciálně vyškolení pracovníci provedou na konci výrobní linky konečnou přejímku a zdokumentování sestav a systémových modulů, přičemž budou rovněž přímo na místě ihned odstraněny menší vady.

End_of_Line

Filtr zboží

Vybudování a zavedení pevného kontrolního systému v podniku se standardizovanými postupy a jednotnou dokumentací a způsoby komunikace.

Warenfilter
Residenttaetig

Činnost rezidentů

Náš odborný personál se přímo na místě postará o všechny záležitosti týkající se jakosti. Zastupujeme Vaše zájmy u Vašich zákazníků.

Prozessoptimirung

Optimalizace procesu

Spolu s naším oddělením engineeringu Vám můžeme nabídnout programy, které v krátké době perfektně a trvale zlepší kvalitu produktů a procesů a v konečném důsledku zvýší efektivitu Vašeho podniku.

Zkušební jízdy

Náš zkušený a stále proškolovaný personál Vám pomůže při přejímce a vývoji Vašich vozidel.

Testfahrten

Montáž / Demontáž

Podle výkresů nebo zkušebních návodů Vám provedeme montáž a demontáž přímo u Vás, u Vašich zákazníků nebo v našich vlastních zkušebních a montážních halách, a to pomocí nejmodernějších výrobních metod a podle směrnic normy DIN EN ISO 9001:2000.

Montage_Demontage
Mteriallogistik

Materiálová logistika

Zajištění jakosti a logistika z jedné ruky. Zkontrolujeme Vaše součástky dříve, než se dostanou k zákazníkovi, zabalíme je, připravíme k odběru a zajistíme dopravu.

Spotrepair

Malé opravy karosérií

Speciálně vyškolený personál opraví přímo na místě menší poškození nebo vyboulení plechu karosérií, a to s minimálními náklady.